наказ + попередження

 • 196
  • 26
  • 115
   • 36
   • 43
   • 1
   • 17
   • 14
  • 35
   • 1
   • 1
   • 19
   • 13
  • 5
   • 2
   • 3
   • 0
   • 0
  • 3
  • 3
  • 2
  • 7
20 повідомлень / 0 new
Останнє повідомлення
Тетяна Данілкіна
наказ + попередження

Доброго дня!!! Допоможіть, будь ласка, написати наказ на попередження працівників про зміну назви посади. Дякую))*

drak
Треба знати причину зміни назви посади.

Якщо змінюються обов`язки працівника, то це вже буде не "зміною назви посади", а переведенням на іншу посаду - за таких обставин Вам потрібна згода працівника, а не його попередження. Якщо ж змінюєте назву посади внаслідок того, що вона не відповідає Класифікатору професій і також зачіпає певною мірою обов`язки працівника, тоді пишете попередження. Наприклад, якщо у Вас на підприємстві неправомірно використовувалася подвійна назва роботи "бухгалтер-касир", то попередження може бути такого змісту: "Іванову Івану Івановичу, попередження про зміну істотних умов праці: Відповідно до ч. 3 ст. 32 КЗпП і наказу ПрАТ «Ікс» від 13 грудня 2016 р. № 112-к попереджаємо Вас про зміну істотних умов праці: перейменування посади «Бухгалтер-касир» на «Бухгалтер» із 14 лютого 2017 р.. Просимо письмово повідомити про Ваше рішення щодо продовження роботи в нових умовах. Також повідомляємо, що в разі відмови від продовження роботи у зв’язку зі зміною істотних умов праці трудовий договір із вами буде припинено на підставі п. 6 ст.і 36 КЗпП.".
Якщо назва посади таки не відповідає Класифікатору професій, проте не зачіпає обов`язків працівника (наприклад, орфографічна помилка чи, скажімо, "інспектор з кадрів" був помилково вказан як "інспектор по кадрам"), то ніякого попередження взагалі не потрібно робити.

Тетяна Данілкіна
Дуже дякую)))

Дуже дякую)))

Мира
Доброго Дня! під скажіть будь

Доброго Дня! під скажіть будь-ласка чи обов'язково при зміні назви посади змінювати назву відділу?

Консультант Кад...
Залежно від того, яким чином вони пов`язані між собою.

Взгалі, назва відділу практично ніколи не змінюється внаслідок зміни назви чиєїсь посади - зазвичай, трапляється навпаки, внаслідок зміни назви відділу змінюються окремі назви посад його працівників (зазвичай, керівника структурного підрозділу). Наприклад, якщо на Вашому підприємстві був відділ збуту, але Ви з якихось міркувань вирішили, що краще, якщо його назвою буде "відділ маркетингу", то, зрозуміло, що посада його керівника має бути змінена з "начальника відділу збуту" на "начальника відділу маркетингу", а менеджери із збуту мають стати менеджерами з маркетингу. Так само і навпаки - якщо, приміром, назву посади керівника відділу змінили, то й назва самого відділу має відповідати зміненій посаді (але у цьому набагато менше логіки - навіщо змінювати посаду, якщо прагнення змінювати назву відділу не має).
Водночас, якщо зміна назви посади взагалі не пов`язана з назвою відділу (наприклад, якщо у відділі механізації та автоматизації посаду конструктора внаслідок потреб підприємства змінено на інженера-конструктора), то змінювати при цьому назву самого відділу не має жодної потреби.

hhharmony
Підскажіть будь ласка. У нас

Підскажіть будь ласка. У нас саме ситуація коли змінюється назва відділу, "відділ зі збуту" на "відділ постачання" відповідно змінюється посада керівника "начальника відділу збуту" на "начальника відділу постачання". В даному випадку ми повинні повідомляти працівника заздалегідь? Якщо так, тоді як правельно сформулювати наказ?. Дякую.

hhharmony
Підскажіть будь ласка

Підскажіть будь ласка. У нас саме ситуація коли змінюється назва відділу, "відділ зі збуту" на "відділ постачання" відповідно змінюється посада керівника "начальника відділу збуту" на "начальника відділу постачання". В даному випадку ми повинні повідомляти працівника заздалегідь? Якщо так, тоді як правельно сформулювати наказ?. Дякую.

Faya
Приказ на создание отдела

Добрый день!
Подскажите пожалуйста,как правильно оформить приказ на создание отдела?

Консультант Кад...
В таком приказе должны быть прописаны три пункта.

В приказе о создании нового структурного подразделения (отдела) обязательно должны быть прописаны: 1) Название этого отдела и срок его создания; 2) Состав этого отдела (количество штатных единиц и названия должностей); 3) Указание внести изменения в штатное расписание (или утвердить его в новой редакции). Таким образом, примерное содержание приказа о создании нового структурного подразделения может быть таким: "В связи с производственной необходимостью, для выполнения таких-то задач, приказываю: 1. С такого-то числа создать такое-то структурное подразделение с подчинением директору предприятия (зам. директору, директору финансовому, директору производственному и т. п. - в зависимости от направления деятельности отдела). 2. Утвердить структуру отдела в составе стольких-то штатных единиц, а именно: (далее перечисляются должности и количество штатных единиц по каждой должности - например, начальник отдела - 1 шт. единица, специалист - 2 шт. ед. и т. п.). 3. Внести такие-то изменения в штатное расписание (перечисляются названия должностей, количество штатных единиц, должностные оклады)".

Faya
Спасибо большое.

Спасибо большое.

Ольга Одинцова
підкажіть будь ласка, які

підкажіть будь ласка, які потрібно оформити документи при переведенні сести медичної на 0,5 стаки , у зв'язку з тим що у неї не має роботи (обслуговуючих)?

Консультант Кад...
Наказ про переведення на неповний робочий час.

Загалом для Вас буде краще, якщо вона саме напише заяву про переведення на роботу в режимі неповного робочого часу, бо якщо це буде переведенням за ініціативою роботодавця, то працівницю слід попередети про це за два місяці (тобто ці два місяці зберігати заробітну плату та умови роботи).

Ольга Одинцова
справа в тому , що директор

справа в тому , що директор нашої установи сам вирішив її попередити и перевести
, підкажіть яку причину мені вказувати в наказі, у зв'язку з чим її переводитимуть?

Консультант Кад...
Тоді слід виконувати вимоги ст. 32 КЗпП.

Якщо переведення на наповний робочий день є ініціативою директора, то це буде зміною істотних умов праці, а це означає, що потрібно: 1. Попередити працівницю не менше ніж за два місяці до запровадження змін згідно зі ст. 32 КЗпП (тобто якщо була б її заява, то перевести на неповний робочий час можна було б хоч і наступного дня, а так треба буде чекати два місяці від дня попередження). 2. Отримати від працівниці рішення стосовно продовження роботи в нових умовах (згоду або відмову). 3. Видати наказ про встановлення працівниці неповного робочого часу (звісно, якщо вона згодна) - як підставу зазначайте реальні обставини (наприклад, зменшення обсягів обслуговування). 4. Якщо працівниця не надасть свою згоду - її можна буде звільнити за п. 6 ст. 36 КЗпП внаслідок відмови від продовження роботи в нових умовах за обставин, коли колишні умови роботи не можуть бути збережені.

Наталия93
НАКАЗ + ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Підскажіть будь-ласка, у нас працюють охоронники. До нового року вони працювали по 8 годин з понеділка по пятницю, з Нового року ми перевели на інший режим роботи (день, ніч 48). В законі написано, що про зміну режиу роботи ми повинні повідомляти за два місяці, але в жовтні місяці було тільки 2 охоронники, а інші 2 прийняли в грудні місяці. Як потрібно було їх повідомляти? І ще одне запитання: До Нового року хоронники були на окладі, а з лютого місяця ми перевели їх на погодинну оплату праці. Ми теж повинні були повідомляти за два місяця ?

drak
Звісно, Ви мали усіх повідомити про зміни за 2 місяці.

Зміна режиму роботи та системи оплати праці є істотними змінами умов праці, а тому відповідно до ч. 3 ст. 32 КЗпП Ви мали повідомити абсолютно всіх, кого ці зміни стосуються, за два місяці до їх введення. Працівників, яких Ви приймали у грудні, можна було одразу приймати на роботу на нових умовах (адже Ви на той час вже знали, що з нового року такі зміни будуть запроваджені) - у наказі про прийняття на роботу можна було одразу прописати умови роботи на пару тижнів (що залишилися до нового року) та ті, які будуть введені після - тоді тих працівників вже не треба було б ні про що попереджувати, оскільки нові умови роботи їм були б відомі одразу й вони могли або приймати пропозицію щодо роботи у таких умовах, або ні. Але оскільки Ви цього не зробили, то для них (хто не був попереджений) зміни можна вводити тільки після двох місяців після їх попередження (тобто саме для них зміни потрібно "відкласти", поки не минуть ці два місяці й лише потім запроваджувати для них окремим наказом). А протягом цього часу (2 місяці з дня попередження) Вам слід отримати від усіх працівників, яких стосуються зміни, заяву про їх згоду продовжувати роботу у змінених умовах праці або ж про відмову від цього (в останньому випадку заява про відмову буде підставою для їх звільнення за п. 6 ст. 36 КЗпП).

pyshovets
Попередження

Добрий день! Підскажіть будь-ласка, якщо до Пиватбанку було надіслано повдомлення про спповіщення призивників про прибуття до військомату для проходження комісії. На що Приваибанк надав відповідь про те, що Приватбанк та його структурний підрозділ знаходиться в адміністративно-територіальніодиниці, де є військовий комсаріат,а також не відноситься до житлово-експлуатаційноїорганізації, та іншого організації або підприємства та установи, що здійснюють експлуатацію будинків, та те, що Законом на нього не покладений обов`язок щодо сповіщення призивників і віськовозобов`язаних та їх виклик до військових комісаріатів.Як правильно, з юридичної точкии зору, в цій ситуації надіслати попередження про відповідальність Приватбанку та не виконання наказу КМУ N921 п.1?

drak
Банк не має сповіщати призовників про виклик до військкомату.

Якщо Ви звернулися до Приватбанку у такій формі, як описали у запитанні, то його відповідь цілком резонна - він не зобов`язаний виконувати обов`язок замість держорганів і когось там сповіщати про виклик до військкоматів. Ви могли звертатися до нього лише як і до будь-якого іншого роботодавця й щодо сповіщення винятково його працівників (а не людей, дані яких є в банку, в цілому - адже саме так і виглядає Ваш запит). Тому надалі просто коректніше оформлюйте свої повідомлення - а на відповідь на описаний запит попередження надіслати не можна, для цього просто немає підстав.

Віслогузова Марина
Доброго дня! Як правильно

Доброго дня! Як правильно бути: у звязку з виробничою необхідністю потрібно зняти з санітарки 0,5 ставки та медичної сестри 0,5 ставки щоб вести 1 ставку медичної сестри з дієтичного харчування. Чи потрібно їх попереджувати, який повинен бути наказ? чи можуть вони потім взяти собі по 0,5 ставки підсобного робітника?

drak
Це зміна істотних умов праці.

Видавайте наказ про зміну істотних умов праці (встановлення неповного робочого часу - приміром, по 4 год. на день замість 8), але зважайте, що такий наказ слід видати за два місяці до фактичного запровадження змін (аби працівники були завчасно про це попереджені). Так, потім ніщо їм не заважає (звісно, у разі наявності вакантних посад) узяти по 0,5 ставки підсобного робітника.