Назви професій

 • 259
  • 35
  • 144
   • 40
   • 51
   • 1
   • 25
   • 23
  • 51
   • 1
   • 2
   • 26
   • 15
  • 8
   • 4
   • 3
   • 0
   • 1
  • 4
  • 3
  • 7
  • 7
повідомлень: 62 / 0 new
Останнє повідомлення
Анна
Назви професій

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як правильно назвати професію "начальника відділу з продажу нерухомості". Класифікатор такої професії прямо не передбачає. Чи правильним буде таке утворення...
Буду дуже вдячна за допомогу!

Консультант Кад...
Краще змінити "продаж" на "збут".

Справа у тому, що прийнятою в сфері професійної класифікації практикою термін «продаж» вживається в більшості випадків для робітничих професій, тоді як для інших передбачається термін «збут». Таким чином, доцільним є називати відділ, працівники якого займаються будь-яким продажом – збутовим, а діяльність відповідно збутовою. А за допомогою норм Примітки 2 Додатка В до КП можна розширити професійну назву роботи уточнюючими словами, виклавши її, наприклад, у такій редакції - «Начальник відділу збуту нерухомості» (код КП 1233).

Лулу
код професії

Доброго дня! Підкажіть будь ласка в такому питанні, потрібно ввести посаду радник Голови правління, в класифікаторі професій є окремо радник код професії 2429 і є Голова Правління з кодом 1210.1 який код зазначити в штатному розписі для посади радника Голови правління? Банківська сфера діяльності. Буду дуже вдячна за допомогу!

Консультант Кад...
2429

У Вашому випадку відбувається не застосування похідного слова до професії "Голова правління" (оскільки у переліку похідних слів, наведеному у Додатку В до Класифікатора професій, застосування похідного слова "Радник" не передбачено), а розширення назви професії "Радник" словами "Голови правління", які уточнюють виконувану роботу - тому й зберігається код професії, назва якої розширюється, тобто "Радник" з кодом 2429. Не пряме, але побічне підтвердження цього можна знайти й у листі Мінпраці від 22 лютого 2007 р. № 1310/0/14-07/3.

Лулу
Дякую Вам за допомогу!!!

Дякую Вам за допомогу!!! Підкажіть будь ласка як взагалі підібрати код за КП посаді якої немає в КП наприклад начальник відділу корпоративних клієнтів? Дякую!

Консультант Кад...
Детально пояснювати дистанційно дуже довго :)

Якщо основні моменти - то Ви берете код від базової назви професії (без неї обійтися не можна, бо Ви вправі лише застосовувати похідні слова до наявної у Класифікаторі професії або ж розширювати її назву). Так, у Вашому випадку базовою посадою є "Начальник відділу", але ситуація дещо ускладнюється тим, що у Класифікаторі декілька таких назв посад, але з різними кодами. За таких обставин слід звернути увагу на номер випуску ДКХП (він зазначений у графі 4 Класифікатора, біля назви професії) - таким чином ми легко приходимо до висновку, що код потрібної Вам посади - 1235 (оскільки в інших аналогічних назвах посад надано посилання на випуски ДКХП № 2,3, 64 та 65, які не підходять Вам за направленістю діяльності підприємства - адже випуск 2 це сільське господарство, 3 - лісове, 64 - будівельні роботи, 65 - торгівля та громадське харчування). І лише у посаді "Начальник відділу" з кодом 1235 посилання на ДКХП відсутнє (так само, як і відсутній випуск ДХКП, присвячений банківській діяльності) - отож, як базову, Ви берете професію саме з цим кодом.
До речі, зверніть увагу, що у назві посади Ви або зараз, або ще у штатному розписі пропустили одне слово - посади саме "Начальник відділу корпоративних клієнтів" бути не може (бо Ви не вправі управляти клієнтами) - можливе застосування назви посади "Начальник відділу ОБСЛУГОВУВАННЯ корпоративних клієнтів" чи щось на кшталт цього.

Лулу
Дякую Вам величезне, за

Дякую Вам величезне, за надану допомогу. Дякую! Дякую!)))

olga
обєднання професій

Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можна обєднати в одну дві професії. У нас на підприємстві є майстер і технолог. Технолог звільнилась та з метою економії коштів директор пропонує викреслити зі штатного розкладу посаду технолога, а її обоввязки покласти на майстра та найменування професії змінити на "Майстер - технолог" . Чи це правильно? В КП ці посади окремі.

Консультант Кад...
Ні, так робити не можна.

У Вашому випадку Вам краще за все оформити працівникові суміщення професій, у крайньому випадку - можна до посадової інструкції майстра внести обовязки технолога, а посаду самого технолога просто скоротити, але обєднувати дві посади в одній назві не можна.

olga
дякую.

Дякую Вам за надану допомогу.

Alena
Зміна назви в КП

Доброго дня! Підкажіть будь ласка в такому питанні: чи правда з 01.03.15 змінюється назва професії в КП начальник відділу кадрів (код 1232) на директор з управління персоналом? Обов"язково змінювати в штатному, посадову інструкцію?

drak
Ні, не правда.

До Класифікатора лише було внесено професійну назву роботи "Директор з управління персоналом", але посада "Начальник відділу кадрів" не скасовується - ці працівники мають різні посадові обовязки. Тому ніякої необхідності змінювати назву посади у Вашому випадку не має.

AZ
Назва та код професії

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, правильну назву по класифікатору професії - завідуюча магазина , та код. Дякую.

Консультант Кад...
Саме зі словом "завідуючий" потрібної назви не має.

Але для сфери торгівлі є інша назва у Класифікаторі, яка має Вам підійти - "Керуючий магазином" з кодом 1314.

Katya87
Назви посади

Підскажіть у нас оформлена жінка на посаді майстер манікюру та педукюру, як цю посаду привести у відповідність з класифікатором?

Консультант Кад...
"Манікюрник" та "Педикюрник".

Відповідно до Класифікатора професій саме такі професійні назви робіт передбачені для працівників, що надають послуги населенню щодо манікюру та педикюру. Код професії за Класифікатором для обох однаковий - 5141.

Nadyaig
Назва посади

Доброго дня, допоможіть будь ласка розібратись: ми хочемо ввести в штатний розпис посаду - Голова кредитного комітету, в ДК за кодом 1239 є Голова комітету , чи можна використати даний код? Назвавши посаду Голова кредитного комітету? чи Голова комітету(кредитного)? Задавала це запитання на інших форумах, але відповіді не отримала.

kalatushka
посада в штатному розписі

Доброго дня! Підкажіть чи можливо ввести посаду "директор зі збуту"? і який код буде за класифікатором?тому що "директор з маркетингу" не підходить.. і чи можливо, щоб директор зі збуту - був керівником відділу?Виконував його обовязки, а посада називалась "директор зі збуту", а не начальник відділу?
Дякую!

Ira1111
Инженер ПТО

Подскажите, пожалуйста, в классификаторе нет должности инженер пто, как правильно назвать эту должность и какой код по классификатору. Компания занимается проектированием и строительством. Спасибо

Антоніна Я.
Назва та код профіесії

Підкажіть будь-ласка правильну назву по Класифікатору для маляра (фарбувальника) автомобілей?

Bogdan
Вид діяльності (професія)

Доброго дня! Я, ФОП (діяльність через інтернет-магазин, продаж техніки), хочу найняти працівників: одного у відділ продаж, одного у відділ технічної підтримки (консультація клієнтів щодо налаштування та ремонт техніки) та одного, який би займався пакуванням товарів і видачею покупцям/відправкою поштою. Підкажіть будь ласка, що правильно у трудовому договорі вказати в графі "Вид діяльності (професія)" згідно Класифікатора професій, і які є варіанти, щоб підходило без вимог до освіти/досвіду. Заздалегідь вдячний за консультацію.

Яна Ковалишина
компания занимается изделиями из метиза

Здраствуйте!
Вопрос!
Как назвать должность по классификатору?
Нам нужно назвать должность человека главного по тендерам/электронным торгам и помощника его который будет в его подчинении, как правильно назвать должности чтобы было правильно по классификатору ? Спасибо
Должность такого рода как :

нчальник відділу тендерних закупівель, спеціаліст по організації і проведенню єлектронних торгів, менеджер з тендерних питань, есть какой то код из єтих должностей

Милания
диплом бакалавра

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста,
1. Какой кадровый нормативно-правовой акт разрешает или запрещает работать главным специалистом на гос.службе с дипломом бакалавра?
2. Является ли диплом бакалавра ПОЛНЫМ высшим образованием с 2016 года, согласно статьи 5 Закона Украины Про вищу освіту від 01.07.2014 № 1556-VII
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1556-18
Заранее благодарен за письменный ответ на эл.почту <7igor.rom@gmail.com>
С ув., Мелания

Alex
щодо вибору коду професії

Добрий день! Підкажіть будь ласка для авіакомпанії, чи можна до посади "керівник програми моніторингу польотних даних" поставити код за класифікатором професій 1238 - "Керівник проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва", дякую.

Alex
назва посади

Підкажіть чи можна створити посаду "Шеф-пілот повітряного судна" з кодом за класифікатором професій 3143

Колісник Оксана
Підкажіть, будь ласка, як

Підкажіть, будь ласка, як правильно назвати посаду "менеджера по роботі з магазинами" згідно класифікатора професій?

СВ
назва посади

ДОБРОГО ДНЯ.ЕКСПЕРТ З МОНІТОРИНГУ ПРОЕКТІВ - ЗА ЯКИМ КОДОМ ЗГІДНО КЛАСИФІКАТОРА МОЖНА ВВЕСТИ ДАНУ ПОСАДУ.

Валентина 1975
оплата праці за сумісництвом

Підкажіть будь ласка чи може завідувач РМК відділу освіти мати навантаження в школі, чи потрібен при цьому дозвіл начальника відділу освіти і чи повине додатково ці години відпрацьовувати?

Wien s
Яка повинна бути освіта

Яка повинна бути освіта асистента вчителя?

Мари88
название вакансии

Здравствуйте! подскажите пожалуйста, я работаю по трудовой книжке секретарем-референтом, но мне сказали что такой уже профессии нет. а как теперь называется моя профессия и еще, может ли секретарь продавать какую либо продукцию,или может по другому нужно оформится чтоб были обязанности секретаря,администратора и менеджера...? Спасибо

ponchik
Секретарь-референт - эта

Секретарь-референт - эта должность в компании называется помощник директора. Круг обязанностей гораздо шире, чем у секретаря.

Анна Костюк
Перепрофілювання посад

Галузь охорона здоров'я. Підскажіть, будь-ласка, можна вивести посаду старшого інспектора з кадрів і ввести посаду головного спеціаліста
з кадрових питань. Якщо ні, то яку посаду можна ввести згідно класифікатора. Буду безмежно вдячна за пораду.

Лариса А.
код професій за класификатором

Будь ласка надайте відповідь, який код за класифікатором професій потрібно зазначати менеджеру з продажу?

murzjanja
назва посади

Вітаю! Доможіть, будьласка, зрозуміти, як без помилок використати для працівника професію за кодом 3435.2 "Організатор діловодства (види економічної діяльності)". Чи у трудовій книжці замість слів "види економічної діяльності" має бути вказаний власне кажучи вид діяльності підприємства? Чи варто лишити назву посади без змін, дослівно як у Класифікаторі? Завчасно дякую за відповідь! Миру всім і добра.

Інна16
Назва посади

Доброго дня. Чи вірно буде за класифікатором ввести таку посаду "професіонал відділу звітності та фінансового моніторингу" та який код їй присвоїти?

Dashkiny
Назва професії

Подскажите, пожалуйста, какая еще есть смежная (похожаю по обязанностям) профессия начальника отдела сбыта.

anastasiyaobertiyh
Назва професії

Доброго дня! Підскажіть , під-во займається торгівлею . Є Відділ оптової торгівлі і начальник цього відділу... Зараз треба привести всі назви відповідно до класифікатора. Чи правильно буде - Залишити відділ оптової торгівлі. А начальник відділу (за кодом 1235- загальний ) та добавити словами оптової торгівлі? Чи це має бути відділ збуту - і начальник відділу збуту? Коз за КП 1233? Дякую.

Грязєва Аліна
Название должности

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как назвать должность сотрудника отдела кадров, который занимается и подбором персонала, и введением кадрового учета? Может ли отдел существовать без начальника отдела кадров?

Сансервіс
назва професії

Добрий день! Власник хоче , щоб підсобні працівники мали різний оклад, чи може бути "помічник підсобного працівника" або "старший підсобний працівник"

Рина Рок
Посади органів місцевого самоврядування

Доброго дня. Буду дддддуууужжжжеее вдячна за допомогу. В сільській раді не можуть домовитись щодо назв посад: наприклад, за КП "інпектор з кадрів", в омс є посада "спеціаліст з питань кадрової роботи та державної служби" (але це посадова особа, декларант), а в штатному розписі посада "інспекто (з кадрової роботи)"; або "інспектор (з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки)"; або в одному секторі посада провідний спеціаліс (без будь-яких уточнень) та державний реєстратор. Хіба так можливо?

Irena S
Класифікотор професій

Доброго дня! Буду дуже вдячна, якщо мені допоможете розібратися.
Вищий навчальний заклад - посада фахівець з кадрів ( чи може бути така посада і якщо так то який код в класифікаторі).

Світлана777
Відповідність посади КП

Підкажіть, будь-ласка, чи є така посада - Директор з персоналу, або HR generalist. Якщо так, який код професії.

Николай Глав. бух.
Класифікатор професій

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як правильно назвати професію "контент-менеджер". Класифікатор такої професії прямо не передбачає.

Марія123
класифікатор професій

Підкажіть, будь ласка, який код буде у "начальник відділу розробки програмного забезпечення" ?

Олена Морти
Класифікатор професій

Будь ласка, допоможіть )) ФОП надає послуги з навчання дітлахів та дорослих англійської мови. Це приватні курси. 5 вчителів. Який код та професійна назва роботи ? Бо в класифікаторі тільки вчителі або середніх навчальних закладів, або початкових. Та назва посади може бути "вчитель англійської мови" ? тобто відрізнятись від професійної назви роботи?

gorfu
Класифікатор професій

Доброго дня!Оновленою таблицею 5ЄСВ-звіту передбачено необхідність відображати найменування посад працівників згідно Класифікатора професій ДК 003:2010.(КП). Всі працівники нашой установи є посадовими особами органів місцевого самоврядування.А посади в штатному розпису зазначені згідно вимог постанови КМУ від 09.03.2006 №268.На жаль, в даному КП найменування професій немає, а саме - головний спеціаліст, заступник начальника відділу, головний спеціаліст-програміст.Допоможить, як правільно в звіті по Класифікатору вказати дані посади.Дякую.

сергій новак
Класифікатор професій

Доброго дня. Підскажіть будь ласка яку назву згідно класифікатора професій можливо надати посаді Начальника станції технічного обслуговування легкових автомобілів ,що знаходиться в структурі приватного підприємства..Дякую за допомогу....

kphm
назва професії

Доброго дня! Допоможіть назвати згідно КП людину, яка запускає рух на качелях в парку атракціонів. Будь ласка! Звіт здавати...

Тетяна Бджілка
Класифікатор професій

Доброго дня! Підскажіть будь ласка яку назву згідно класифікатора професій можливо надати посаді Заступник директора з комерційних питань. ( в трудовій книжці засначено саме так але в ДК 003:2010 такої посади не має. Дякую

Cristina
Класифікатор професій

Доброго дня скажіть будь ласка код класифікатор професій де потрібно зазначати в штатному розписі чи в наказі при прийнятті на роботу працівника

Інна Цюх
Класифікатор професій

Доброго дня! Якщо у мене є прийняті працівники на посаду контролер. Як правильно змінити назву професії у трудовій по класифікато професій? Обов'язки їхні: розностка квитанцій, внесення проплат в бузу, одним словом вони всі з абонентського відділу по вивозу смітя. Буду вдячна якщо швидко надасте відповідь.

Сторінки